Jakie jest najlepsze miejsce do uprawiania jogi?

Jakie jest najlepsze miejsce do uprawiania jogi?

Celem zajęć jogi jest trenowanie umysłu i ciała, aby stać się bardziej świadomym, umożliwiając osiągnięcie wyższej wiedzy i głębszego duchowego połączenia ze sobą. W każdym razie znalezienie centrum może być trudne, gdy jesteś w studiu w centrum ćwiczeń w Twojej okolicy, otoczonym dudniącymi sztangami i brzęczącymi bieżniami. Na szczęście w każdym zakątku globu są rekolekcje, w których jogini mogą patrzeć absolutnie z prawdziwego świata i odkrywać istotną wewnętrzną homospirację.

Te egzotyczne ucieczki, które są przeznaczone wyłącznie do jogi i medytacji, oferują bezpieczną i wspierającą atmosferę do wiązania, wzrostu i odkrywania potencjał. Dają Ci także możliwość poznania zupełnie nowej kultury, naciśnięcia przycisku resetowania w perspektywie życia, detoksykacji ciała zdrową żywnością, odłączenia się od technologii i nawiązania nowych przyjaźni kochających jogę, a wszystko to przy jednoczesnym doskonaleniu praktyki .

Na świeżym powietrzu czy w domu?

Czy uważasz, że jesteś gotowy na lepsze miejsce do jogi, jak żadne inne, które widziałeś wcześniej? Dostrój się do swojego centrum tej jesieni w sacred Grove Retreat Center Yoga coroczna i uważna Opieka. Ciesz się weekendem, aby udać się do a i połączyć się z głębszymi częściami tego, kim jesteś, poprzez próbkę jogi i praktyk medytacyjnych prowadzonych przez Bodhi Virgo ma – przewodnika duchowego, instruktora jogi i medytacji oraz uzdrowiciela energii.

Naszym celem w Shree Hari Yoga jest rozpoczęcie ścieżki jogi i rozpalenie Rewolucyjnego ognia w tobie, przekształcając Cię, praktykę jogi, a nawet rozwijając pewność siebie jako nauczyciela.Oferujemy Yoga akredytowanych Yoga Alliance dla 200, 300 i 500 godzin szkolenia nauczycieli (YTTC) w tradycyjnym Hatha, Ashtanga i Vinyasa przepływu jogi. Oferujemy również intensywne zajęcia jogi i pomagamy zaplanować wakacje z jogą.

Dzięki naszym doświadczonym nauczycielom jogi, którzy ci pomogą, chcemy zabrać cię w podróż do nauki jogi, pokazując, jak żyć jogicznym stylem życia. Chcemy pogłębić Twoją wiedzę i zrozumienie jogi, pomagając Ci połączyć się ze swoją prawdziwą naturą zarówno duchowo, jak i fizycznie. Aby zrozumieć tę prawdziwą naturę, możesz zacząć pracować w harmonii ze swoim umysłem, ciałem i duchem, osiągając w ten sposób swój najwyższy potencjał zarówno poprzez jogę, jak i jako praktykujący jogę.

Shree Hari Yoga ma dwie szkoły w Indiach; jedna z nich znajduje się w majestatycznych i pięknych Himalajach Dharamshala, a druga w cichych plantacjach kokosowych Gokarna.
Yoga, Forest bathing, Tantra yoga: dobre samopoczucie we włoskiej przyrodzie
Joga we Włoszech jest obecnie bardzo powszechne i rozpowszechnianie szkół, które oferują doświadczenie w temacie, z wykładowców specjalizujących się w dyscyplinach medytacji niszowych (jak joga, szamański, na przykład), nie jest dowodem. Jednym z najbardziej popularnych jest forest bathing, Forest Bathing, który pożycza energię z silvotherapy do ładowania akumulatorów i wznawiania podróży. Nawet jeśli nie jesteś pasjonatem, wybierz się na wycieczkę do miejsc ducha, takich jak stop&go. Jednym ze sposobów odpowiedzi na pytanie jest: „gdzie się udać, aby znaleźć się we Włoszech?”. Znalezienie odpowiedzi wydaje się trudne, ale wcale tak nie jest.

Gdzie zrobić kąpiel Leśną?

Kąpiel Leśna to „kąpiel” energii w sile natury, która w rzeczywistości jest wielkim bohaterem sesji tej japońskiej dyscypliny (w oryginale Shinrin-Yoku). Nazywany również terapią Leśną, służy do pogodzenia się ze światem poprzez jeden z kluczowych elementów-drzewa. A lasy rozsiane po mapie Włoch są do tego wybranymi miejscami. W Kalabrii, wśród gigantów mocy lub wśród tajemniczych megalitów Nardodipace; Rezerwat Bosco Della Mezola, Emilia Romagna; Las Manganai, Sardynia. To tylko niektóre z mistycznych miejsc we Włoszech, w których można znaleźć siebie i utraconą energię.

Dodaj komentarz